Promocja!

Spowiedź Grzesznika

Spowiedź Grzesznika to powieść erotyczna w której głównym bohaterem jest młody mężczyzna o imieniu Adam. Główny bohater po nieudanym związku ze swoją pierwszą miłością postanowił zmienić swoje życie w krótkim czasie stał się obiektem pożądania bardzo wielu kobiet zmieniając tym samy swoje serce w kamień nie okazując żadnych uczuć poznanym kobietą z którym po bardzo upojnej nocy kończył za zwyczaj znajomość. Wszystko szło zgodnie z jego planem do czasu, kiedy w jego szalonym świecie rozpusty pojawiały się trzy kobiety.

Opis

Nazywam się Adam.

Zanim stałem się obiektem pożądania oraz westchnień wielu bardzo pięknych kobiet byłem bardzo nieśmiałym chłopcem który bał się kobiet a swoje życie chciała ofiarować Bogu i zostać Księdzem.

Takie miałem plany wchodząc w swoje dorosłe życie które zmieniła ona. Niby zwyczajna kobieta których przez swoje życie mijałem bardzo dużo każdego dnia a jednak miała coś wyjątkowe w sobie co sprawiło, że nie byłem w stanie o niej zapomnieć i zmieniłem swoje palny życiowe na inne.

Nie przypuszczając ze właśnie dzięki niej moje życie zmieni się na lepsze i z nieśmiałego chłopca w bardzo krótkim czasie stanę się obiektem pożądania bardzo wielu kobiet w stosunku do których będę zimny mężczyzną bez uczuć, na które liczyły po cudowniej nocy spędzonej w moje sypialni.

Wszystko szło dobrze i zgodnie z moim planem nie zakochując się  w żadnej kobiecie przez wiele lat budząc się każdego weekendowego poranka u boku cudowniej kobiety, o której bardzo dużo mężczyzn marzyło w swoich erotycznych fantazjach a ja po skończonej randce nawet nie zapisywałem jej numeru telefonu, ponieważ byłem myślami przy innej kobiecie uzależniając się od niech coraz bardziej do dnia w w którym poznał Agatę której po mimo ostrzeżeń swoje drugiego oblicza oddała całe swoje serce.

– Taka atrakcyjna kobieta zasługuje na to, żeby za każdym razem dostawała jeszcze bardziej intensywniejszą dawkę przyjemności.

Gdy jej usta składały się do udzielania odpowiedzi, mój palec zablokowała jej usta.

– Nie mów nic tylko się zrelaksuj i zaufaj mi.

Delikatnie musnąłem jej usta, ściągając z jej całą pościel. Moim oczom ukazała się piękna i smukła kobieta o długich ciemnych włosach, które układały się na poduszce niczym fale naszego Bałtyku. Spojrzałem bardzo głęboko w jej niebieskie oczy, które były przepełnione pożądaniem             i niepewnością tego, co za chwile miało się wydarzyć.

– Tylko się we mnie nie zakochaj. Nie mów, że to Ci nie grozi, ponieważ już nie jedna kobieta tak mówiła i nie dała rady się oprzeć mojemu urokowi.